Site Rengi

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Deterjan Kullanmadan Hijyen Sağlanabilir mi ?

Hastane gibi sağlık kurumları dahil yüksek ısı ve basınçta buhar veren otoklav adındaki makine yardımıyla medikal malzemeler dezenfekte edilebilmektedir.
Yüksek sıcaklıkta hiçbir mikroorganizmanın yaşayamayacağı bilimsel olarak ispatlanmış bir gerçektir. Bu bilgi ışığında temizlik amaçlı buhar makineleri sayesinde yaşadığımız ortamlarda hiçbir deterjan kullanmadan hijyen sağlamak mümkündür.

Temizlik hizmeti almak için ne yapmalıyım ?

Firmamız verilen hizmette bir sorun yaşanmaması için randevu sistemiyle çalışmaktadır. Şirketimize 0544 640 13 55 nolu telefondan ulaşabilir, fiyat alabilir ve hizmeti almayı düşündüğünüz tarihten en az bir gün önce adres ve iletişim bilgilerinizi yazdırarak randevu alabilirsiniz.

Alınan temizlik hizmetinde makinalar nasıl sağlanır ?

Firmamız temizlik esnasında kullanılacak makine ve kimyasalları personel zimmetinde talebe göre göndermektedir. Böylece müşterilerimiz temizlik malzemeleri için ekstra bir zaman ve ücret harcamamaktadırlar. Firmamız geniş makine parkuruyla daha spesifik konularda müşterilerimize hizmet vermektedir.

Temizlik ürünleri temini nasıl yapılmaktadır?

Aldığınız hizmete göre bu durum değişmektedir ancak talebiniz doğrultusunda temizlikte kullanılacak ürünler bizim tarafımızdan veya sizin temin etmeniz ile gerçekleştirilmektedir. Temizlik ürünlerinin tarafımızdan kullanılmasında son derece kaliteli malzeme kullanımı gerçekleştirilmektedir. 

Ev temizliği nasıl yapılmaktadır?

Ev temizliğini, deneyim ve tecrübelerimiz ışığında oluşturduğumuz belirli bir plan ve program çerçevesinde yerine getiriyoruz. Operasyon merkezimizden sevk ve idare edilen, bir ekip liderinin de sorumluluğunu aldığı profesyonel ekiplerimiz, size, temizlik konusunda, elinden gelen en kaliteli hizmeti vermek için gayret gösteriyor.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Dış cephe temizliğinde Pia Temizlik tarafından gönderilen personellerimiz ile temizliğin yapılacağı alan da keşif yapılmakta olup sonrasında işlem gerçekleştirilmektedir. Dış cephe de temizliğin yanı sıra güvenliğinde alınması gerekmektedir. Biz yaptığımız işin ciddiyetinde olarak sizlerin temizleme işlerinde daima yanınızdayız.

Bize Ulaşın